metukaya.co.il עסקים ותעשייה איך לבחור חברת בניית אתרים

איך לבחור חברת בניית אתרים

אתר האינטרנט של סוכנות עיצוב אתרים שנבנתה על ידי חברה משלהם מהווה אינדיקציה טובה לסגנון העיצוב, הכישורים והמומחיות הטכנולוגית שלהם. הדבר החשוב ביותר הוא שזה נראה עכשווי, אסתטי, פונקציונלי ומספק חווית משתמש טובה. זה בסדר אם עיצוב האתר אינו משקף את הסגנון שלך; חברה טובה לעיצוב אתרים תעמוד בהנחיות המותג שלך, בסגנון שלך ובאסתטיקה שלך, אבל לא שלה.

האתר שלך הוא כלי עסקי ושיווקי, לא רק עיצוב יפה. זהו הרחבה של העסק שלך שיעזור לך להשיג את המטרות שלך, ללא קשר ליעדים אלו.

אם לא, אנו ממליצים להזמין חברת קידום אתרים או לעבוד עם חברה אחרת כדי ליצור את האתר שלך במהלך תהליך העיצוב. החברה שאתה בוחר אחראית על עיצוב ופיתוח אתר האינטרנט שלך בכדי לתת ללקוחות רושם ראשוני מהמותג שלך והחברה שלך.

אם אתה מבקש מחברת עיצוב אתרים לספק לך קישורים לעבודה שלהם

אם הם לא עושים זאת, הם משקרים לגבי היכולות שלהם. יתר על כן, ייתכן שאין להם מספיק ניסיון כדי ליצור אתר אינטרנט באיכות גבוהה, או שהם עשויים להרגיש צורך להטעות אותך ולהאמין שהם עובדים עם מותג גדול כאשר במציאות הם לא עובדים עם אף אחד. עבדנו עם עסקים קטנים פעמים רבות וחושבים שכאשר חברה אומרת שהיא הולכת לעצב לעצמה אתר חדש, זה אומר שהיא הולכת לעצב ולתכנת אותו, וזה לא נכון.

אתה מחפש צוות שמביא גישה יצירתית ופתרון בעיות לאתר שלך

חברת עיצוב האתרים הנכונה בשיקגו תבין מה אתם רוצים, תספק הצעות לשיפורים, תיצור אתר אינטרנט ותשמור על התחזוקה השוטפת שלכם. אם אתה זקוק לעזרה ביישום עיצוב אתרים מקצועי, עיצוב מחדש או שיפוץ מלא, אנא פנה אלינו.

השתמש בטיפים אלה

כדי לחפש שותף לעיצוב אתרים שיכול לעזור לך ליצור אתר שלא רק נראה נהדר, אלא גם מותאם להמרות, ומגדיל את ההכנסות שלך. אם סוכנות עיצוב האתרים הפוטנציאלית שלך מוכנה להדריך אותך בגישת העיצוב שלהם ונראה שהם מתרגשים, אתה יכול להמר שהם יחשבו על המשתמשים שלך כאשר הם יוצרים את האתר החדש שלך. ואם חברת עיצוב האתרים שלך חושבת כך, היא תגיש לך שאלון אתרים.

אלו שאלות פשוטות לשאול את עצמך לעזור במיון סוכנויות ולמצוא את אלה שיעזרו לעסק שלך בטווח הארוך. ללא RFQ או RFP (בקשת הצעת מחיר או הצעת מחיר), אלה דורשים שכבר ידעת יותר על בניית אתרים מאשר חברת עיצוב אתרים שאיתה אתה מדבר.

לדוגמה, אתר ביקורת מסים מקצועי עשוי להיות שונה מסוכנות ספורט. עם מגוון כל כך רחב של חברות, הניווט המתאים ביותר עבורך עשוי להיראות קשה, אך לא חייב להיות כך.

עבודה בסוכנות עם מחלקת שיווק מביאה כמות מסוימת של ידע לחברה שסוכנות עיצוב אתרים טהורה לא יכולה להתעדכן בה.

בנוסף לתיק העבודות שלך

קרא ביקורות וסקירות מקוונות של סוכנות עיצוב האתרים לאתר החדש שלך. סקירות אלו מהוות דרך מצוינת לראות עד כמה לקוחותיהם מרוצים מהאתר שלהם, מרמת שירות הלקוחות שהם קיבלו בעבודתם ואף להזכיר חברי צוות ספציפיים שם נפש. לאחר שיש לך רשימה של סוכנויות, תוכל להתחיל לבדוק אותן ולראות אילו אתה אוהב.

סוכנויות שיווק נשכרות

כדי להגדיל את ההכנסות, להשיג החזר ROI ספציפי ולהגדיל את התנועה והלידים. לכן, כאשר בוחנים כלי אתר עבור סוכנות שיווק, הם נוטים להצביע על מקרי מקרה, צמיחת לקוחות ומידע סטטיסטי כדי להראות כיצד עבודתם מתבצעת.

חווית המשתמש

היא אמצעי מרכזי לקביעת איכות האתר שלך. מכיוון שהמשתמש הממוצע צריך רק 0.5 שניות כדי לגבש דעה על האתר שלך, עליך להיות בראש תהליך העיצוב כדי להבטיח שהאתר שלך מייצג את העסק שלך ואת האתוס. זה כולל צוות מומחים שיודע כיצד להפוך את האתר שלך לתנועה ולידים ואשר מכירים את פריסת העיצוב הנכונה, ארכיטקטורת המידע, דפוסי השימוש, קריאה לפעולה, צבעים ופסיכולוגיה.

אחד הדברים הקשים ביותר לבעלי עסקים רבים הוא השקת אתר חדש. כשזה מגיע ליצירת אתר לעסק שלך, עליך לשקול כמה יעלה לבנות אותו. רוב הסיכויים שאתה מעוניין יותר בכסף ולא כל כך באתר שלך.

בעולם של היום, הרגע בו האתר שלך סטטי הוא הרגע בו אתה מאבד עסקים והמתחרים שלך מנצחים עסקים. החברה הנכונה יכולה להוביל לזינוק משמעותי להצלחת העסק שלך.

אם המעצב שלך עובד עם חברה מקומית

יש סיכוי טוב שהאתר החדש שלך לא יתוכנן להצלחה גדולה. המשמעות היא שבסופו של דבר אתה מקבל אתר חותך עוגיות שאינו שונה משבעים וחמישה אתרי חתול על רצועה שהפעילה חברת עיצוב האתרים שלך לאורך השנים. אם אתה מספר קטן של אנשים, זה לא אומר לך הרבה.

Related Post

דילוג לתוכן