metukaya.co.il Uncategorized החלקות בטון

החלקות בטון

מדרונות המגלשות בשנות השבעים היו עשויים לעתים קרובות מבטון גס ויוצקו במקום, אך מגרש המשחקים נשמר בטון מושתק. הבטון יצוק בחומרים שונים, כמו פלדה, לוחות בטון ואפילו בטון יצוק.

השקופיות היו ייחודיות

מכיוון שהן מרופדות בקצף כחול, שאמור היה למנוע פציעות עקב מגע עם קירות השקופיות. החיסרון של מגלשות הפלסטיק היה שהסטטי הנובע מההחלקה על הפלסטיק הפך אותם לבחירה גרועה בכל הנוגע לעיצוב גן שעשועים לילדים בכל היכולות. משטחי ציפוי ג'ל של סיבי זכוכית, כמו אלה שעל הסרט הזה, עשויים משילוב של סיבי זכוכית, פוליאתילן ופוליאוריטן, כמו גם מתערובת של חומרים אחרים.

שקופיות אלה נתקלו בבעיות תכנון והיה הרבה יותר סיכוי להיכשל אם הן לא תוכננו כראוי ליציבות

הסיבה לכך היא שרוב קירות התומכים באזור המגורים הם בעלי ניקוז ירוד ורבים מהם אינם בנויים להתמודד עם המדרונות שהם אמורים להיות עליהם.

רוב מגלשות הבריכות משתמשות באספקת המים של הבריכה, המועברת באמצעות צינור המוביל בסולם. אם יש לך קבלן שמניח צינורות סניטריים, עליך להשתמש במגלשת בריכה למים בבריכה שלך, ולא להפך.

כאשר אתה חושב לשלב מגלשת מים בעיצוב שלך

יש לקחת בחשבון מספר דברים. לפני שנמשיך ל -15 מגלשות בריכת השחייה היפות שאנו מציגים לכם היום, הבה נקבע תחילה מה אנו רוצים להוסיף לבריכה שלנו ומה משמש למגלשה זו. כדי לעזור לכם בתכנון פרויקט בריכת השחייה שלכם, אנו מציעים הצעות מחיר למגלשת הבריכה ועונים על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר. אם אתה שוקל את מגלשות הבריכה לבניית הבריכה שלך אך עדיין לא מוכן לעלויות, אתה תמיד יכול לבקש מבונה הבריכה לבחון עבורך את המגלשה. במאמר זה אפרק את הבריכה המשותפת – סוגי שקופיות – ואענה על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר שלנו.

קודם כל צריך בריכה – מעין מגלשת בריכה עם לפחות 1,000 ליטר מים למגלשה. אתה יכול גם לגדל את הסרט כדי להפוך אותו לחלק, אך רק לפרק זמן קצר לפני שתשתמש בו.

כהערה אחרונה: חוזק הבטון תלוי בכמה זמן לשמור על לחותו במהלך הטיפול. אם הוא לא נשמר לח, הוא מתייבש ואין מספיק מים כדי להשלים את תגובת הריפוי.

הנחיות נוספות בנושא בטיחות מגלשות הבריכה ניתן למצוא במדריך הבטיחות למגרש המשחקים הציבורי של ה- CPSC

הזמין בתחתית עמוד זה. בבניית מסגרת שקופיות יש לוודא שהמרחקים בין החלק העליון והתחתון של מגלשת הבטון כלולים באופן שווה. ניתן להשיג זאת על ידי מתן מוטות גישה ליד הכניסה למגלשה (ראה מגלשות בטון בפארק הילסייד לעיל), אך יכול להיות גם חלק בלתי נפרד מהמגלשות. דרך נוספת למזער את הסיכון לפגיעה בילדים וילדים אחרים בבריכה או באזור המשחקים היא להסתכל במדריך הבטיחות של CPSc Playground Public למידע נוסף על בטיחות בריכות שחייה וגני שעשועים.

זה מבטיח שהמגלשה תוכל להחזיק בבטחה את משקל הרוכב

המים וחומרי הבנייה. כמו כן, עליכם לוודא כי מותקנים מחצלות וחומרים להחלקה, כמו גם שימוש במזרן הזזה איכותי. מדריך הבטיחות למגרש המשחקים הציבורי CPSC מגדיר מגלשת סוללה כ"מגלשה העוקבת אחר קווי המתאר של הקרקע וממוקמת בנקודה כלשהי מעל או מתחת לאדמה שמסביב ", כפי שנראה בתמונת פארק הילסייד מעל או בתמונה זו של העיר. של סן פרנסיסקו. יש גם רשימה של מרחקים נדרשים שיש לבדוק כשמוצאים ומייצרים שקופית סוללה בהתאמה אישית.

אני מהמר שיש עדיין מקומיים רבים שמעולם לא היו במגלשת בטון בסן פרנסיסקו

שלא לדבר על אזור המפרץ. אם המגלשה לא נשמרת, החיכוך גורם למגלשה להחליק יותר מדי בקרקע, ומנתק את הגישה למרפסת כדי לאפשר לה להחליק, ובסופו של דבר תצטרך לעבור מתחת לסיפון הבריכה ולהתחתן במגלשה אל צא מהצד השני. אין להתמצא בכוח השיא של הבטון, המתרחש, אלא בנקודה בה הבטון מאבד מלכידותו הפנימית בעת סיבוב הרובל.

Related Post

מס מכסמס מכס

מאמר זה דן בהיבטים השונים של מס המכס, השפעתו על הסחר הבינלאומי, והתפקיד שהוא ממלא בכלכלת המדינה. מבוא: תפקידו של מס המכס בסחר בינלאומי מס מכס, המכונה גם מכס יבוא

דילוג לתוכן