metukaya.co.il אינטרנט וטלקום 5 טיפים לטיול בחיק הטבע

5 טיפים לטיול בחיק הטבע

בין אם הטיול קל או מאומץ, מומלץ לשתות לאורך כל הטיול לגימות מים קטנות. המטרה היא לשתות לפחות 2 ליטר לאדם לשעתיים של טיול. מומלץ גם להחזיק טבליה לטיהור מים בתיק.

האגודה האמריקאית לטיולים מציעה ללבוש הנעלה מתאימה לטיולים קצרים שבהם אינך צריך לסחוב תרמיל כבד או לנוע בשטח קשה

אנו ממליצים לפני שתתחיל בטיול לבחור שבדרך התואמת את רמת הכושר הנוכחית שלך. טיולים רגליים הם דרך להגביר את התנועה ולהיכנס לכושר, כך שאם תבחרו בדרך החורגת מרמת השכר שלכם, לא תוכלו ליהנות ממנה ולעולם לא תלכו שוב.

דיברנו קצת קודם על מציאת השביל הנכון, אך את הטיול הראשון שלך צריך לעשות עם הכנה גופנית כדי ליצור מודעות בריאה לגוף שתסייע בהגברת הביטחון שלך כמתחיל.

לפני שתתחיל בטיול שלך

בחר את המסלול הטוב ביותר לרמת הקבוצה והכושר שלך, הכיר אותו מראש והבין את השטח. בדוק את השבוע (או השבועות) הבאים וגלה את הימים המעשיים ביותר שאתה והקבוצה שלך יכולים לטייל בהם והוסף את הימים האלה ליומן שלך כדי שיהיה לך זמן לעשות זאת. האיץ והתחל בטיולים קטנים וניתנים לניהול, כך שתוכל לבנות אותם במהלך השבוע. לפני שתצא לטיול, עליך להבין את גבולות עצמך ואת הציוד שלך. להלן מספר טיפים לטיולים למתחילים שיעזרו לך להישאר בנוח ובטוח בדרכים. להלן תמצאו כמה כלי טיול שמונחים בתיק גב קטן לנוחיותכם ובטיחותכם.

מצא את המסלול שלך, ארוז את הציוד המתאים, יש מספיק מים, ספר למישהו לאן אתה הולך ותירגע. מתחילים תקועים לעיתים קרובות בשבילים מרוחקים, אך אם זו לא אפשרות למגורים שלך, שקול מקום ב- Garmin InReach.

אם אתה רוצה להרגיע את דעתך ולהרגיש בטוח בטיול הראשון שלך, מומלץ ללכת עם חבר מנוסה ממך. למען ביטחונכם ונוחותכם, אמליץ לכם לבחור מסלול קל המתאים לטיול יום. זה גם טוב להכיר את ההיבטים הטכניים של השטח כמו גובה ותלילות.

טיפים כיצד לגרום לחברים שלך להצטרף אליך ניתן למצוא בפוסט בבלוג זה

אני ממליץ לך לחפש קבוצות טיולים באזור שאתה נמצא בפייסבוק או ברדיט אם יש לך שאלות או ברצונך לפגוש מטיילים אחרים. השתמש בהאשטאגים פופולריים כגון # טיול, # טיול, # 52 hikechallenge כדי ליצור קשר עם מטיילים אחרים.

זו דרך נהדרת לשקוע בטבע, להתאמן ולהטעין את הסוללות. יש טונות של קבוצות Meetup שיוצאות לטיולים, אז אם אתה רוצה חברה כלשהי תן לזה אפשרות.

טיולים הם לא רק סוג של פעילות גופנית, אלא גם הזדמנות ללמוד ולגלות את הטבע בצורתו המקורית. טיולים חופשיים ונגישים למגוון רחב של יכולות גופניות, מה שהופך אותו לפעילות חיצונית נהדרת עבור כולם.

יש הרבה מה לקחת בחשבון לפני היציאה לדרך – בין אם בטיול רב-יום או בטיול יום קצר. אם אתה חדש בטיולים ומתחיל להרגיש קצת מאוים, יצרנו מדריך זה כדי להבטיח שההיכרות שלך עם טיולים רגליים מהנה ובטוחה.
לעוד מידע בנושא של יקב פתוח בשבת ו5 טיפים לטיול בחיק הטבע ניתן לגשת לאתר meshekofir.co.il

כדי טיול וודא שהאשפה שלך נאספת כראוי על ידי נשיאת רוכסן תיק סטיק בגודל של גלון. זה טוב יותר מגישת "לארוז את זה" בה אנו משתמשים בשבילים שלנו. כדי לתמוך ברעיון, תוכלו גם להביא עם הילדים שקית אשפה קטנה שתאסוף את הזבל שהם רואים בדרך לרכב.

ילדים מבלים חלק ניכר מזמנם בחוץ במהלך השבוע

לכן טיולי סוף השבוע הם הדרך המושלמת להוציא אותם מהפארק העירוני, מהשממה או בשבילים. תפנית להדרכת קבוצת ילדים יכולה לעזור להן להרגיש רעננות ולהבטיח שמנהיגות תסתובב מבלי לגרום למחלוקות בדרך. אל תתנו להם להוביל אבל אם כן, וודאו שהקצב איטי מספיק בכדי שיוכלו לעמוד בקצב.

 

Related Post

דילוג לתוכן